Sandholmvej 17 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Lemvig - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lemvig. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Lemvig er to af de nyeste boliger til salg Sandholmvej 17 Nørlem og Bellisvej 30 Tørring. Villaen på Sandholmvej 17 strækker sig over 180 kvadratmeter og indeholder 5 rum. Denne bolig er sat til en pris på 995.000 DKK og ligger på en rummelig grund på 3.370 kvadratmeter.

Den anden ejendom, et fritidshus beliggende på Bellisvej 30, tilbyder et mere kompakt ophold med 72 kvadratmeter fordelt på 4 rum. Prisen for dette fritidshus er 895.000 DKK, og det har en grundstørrelse på 843 kvadratmeter. Begge boliger finder man i postnummer 7620 Lemvig.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga