Riberhus skæreost til 39 kr. og Magnum 3-pak is til 25 kr. - Tjek de lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Lemvig og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, Kvickly, Min Købmand, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Min Købmand: Langelænder Pølser til 20 kr.

Min Købmand har et godt tilbud på Langelænder pølser i flere varianter til kun 20 kr. pr. stk. Dette tilbud gælder fra fredag den 7. februar til torsdag den 13. februar.

Find dine lokale tilbud her:
åbningstider

Hver dag: 07-22

Coop365: Riberhus skæreost til 39 kr.

Coop365 tilbyder mellemlagret Danbo Riberhus skæreost til kun 39 kr. for minimum 468 g. Dette tilbud gælder fra torsdag den 6. februar til onsdag den 12. februar.

Kvickly: Magnum 3-pak is for 25 kr.

Hos Kvickly kan du få en pakke med 3 Magnum is til kun 25 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 7. februar til torsdag den 20. februar.

Netto: Hatting fastelavnsboller til 7 kr.

Netto tilbyder Hatting fastelavnsboller til kun 7 kr. for en pakke på 364 g. Tilbuddet er gyldigt fra lørdag den 8. februar til fredag den 14. februar.

Rema 1000: Kærgården Original eller Let til 15 kr.

Rema 1000 har Kærgården smørbart til kun 15 kr. for 200 g. Dette tilbud gælder fra søndag den 9. februar til lørdag den 15. februar.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.