Violvej 92 og 8 andre boliger er kommet til salg denne uge i Lemvig - se boligerne her.

dato

9 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lemvig. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Lemvig har vi to nye spændende fritidshuse til salg. Det første hus ligger på Violvej 92 Tørring. Denne ejendom er på 95 kvadratmeter fordelt på fire rum og ligger på en grund på 800 kvadratmeter. Prisen er sat til 2.495.000 DKK.

Det andet fritidshus findes på Vinkelhagevej 91 Heldum. Dette hus tilbyder 98 kvadratmeter fordelt på tre rum. Huset har en betydelig grundstørrelse på 52.506 kvadratmeter og er sat til en pris af 2.075.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga