3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lemvig. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Lemvig er der nu to nye boliger på markedet. Villaen på Harboørevej 7 i Vandborg tilbyder en imponerende plads med hele 300 kvadratmeter fordelt på 8 rum. Denne villa har en omfattende grund på 27.743 kvadratmeter og udbudsprisen er 1.995.000 DKK.
Porsevej 24 i Tørring er en anden spændende mulighed i området. Dette fritidshus har et boligareal på 117 kvadratmeter med 5 rum og er placeret på en grund på 1.200 kvadratmeter. Prisen for dette smukke fritidshus er 1.545.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.